2024 balandžio 28

Gegužės 13 d. Paluobių mokykloje- daugiafunkciame centre vyko šeimos šventė, kuriai mokiniai ir mokytojai ilgai ir kantriai ruošėsi.

9 val. Paluobių bažnyčioje buvo aukojamos Šv, Mišios už šeimas. Šventiniame koncerte buvo pasakyta daug gražių žodžių apie šeimą, artimiausius žmones, meilę ir draugystę. Šilčiausi jausmai išsiliejo ir mokinių atliekamose dainose. Visus maloniai nustebino Šokių būrelio, kuriam vadovauja mokyt. S. Valatkaitienė, šokiai. Šoko ir Paluobių mokytojai. Jie prisiminė dar rudenį visoje Lietuvoje garsų Mokytojų šokį. Penktokai, šauniai vaidindami ir su humoru, pristatė Paluobius ir savo mokyklą. Su nekantrumu visi laukė Paluobių Vaikų teatro pasirodymo, kuriam vadovauja vadovė A. Demikytė. Šventės svečiai pamatė Just. Marcinkevičiaus „Daktarą Aiskaudą“ ir „Grybų karą“. Koncerto pabaigoje visus sužavėjo Griškabūdžio pučiamųjų orkestro pasirodymas.

Dar ilgai gera nuotaika ir šventės įspūdžiais visi dalyviai ir svečiai dalinosi prie bendro vaišių stalo.

Mokyt. A. Norkevičienė