2024 balandžio 27

Gegužės 31 dieną Paluobių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko tradicinė Vaikų teatrų šventė „Girinukas“, kurioje dalyvavo jaunieji aktoriai iš Lekėčių, Slavikų, Jankų ir, žinoma, patys paluobiečiai.

Pamąstyti apie gyvenimą skatino Lekėčių Paauglių teatro spektaklis „Ieškok savęs“, sukurtas pagal Onės Baliukonytės esė (Vadovė Vaida Brazaitienė).

Slavikų pagrindinės mokyklos teatro aktoriai, vadovaujami Galinos Sniečkuvienės, pristatė  Sofijos Kymantaitės – Čiurlionienės liaudišką istoriją apie du įsimylėjusius jaunuolius

„Kuprotasis oželis“.

Jankų pagrindinės mokyklos aktoriai  parodė K. Sajos pjesę „Reptilija“, kurioje linksmai ir šmaikščiai pristatė mokyklines problemas, būdingas tuometinei Lietuvai

(Vadovė Eglė Kančienė).

Paluobiečiai, vadovaujami Mindaugo Kriaučiūno, visus žiūrovus pakvietė į linksmą ir nuotaikingą susitikimą su Mike Pūkuotuku ir jo draugais.

Kaip ir kiekvienais metais Vaikų teatrų šventė Paluobiuose dovanojo daug puikių emocijų ir geros nuotaikos.